yüzyıl su tesisatçı

Yüzyıl su tesisatçı ile kırmadan su kaçağı tespiti , petek temizliği , tıkanıklık açma işleriniz garantili olarak yapılmaktadır. Bağcılar su tesisatçı firmamızda teknoloji gerektiren işlerin yanı sıra sıradan tesisat işlerinizde yapılır.

Su kaçağı tespiti

Yüzyıl su tesisatçı su kaçağı tespiti işlemlerimizde borulardan gelen sesler de bariz sorunun işareti olduğunu anlatmak istiyoruz. Borularda ses yapması basınç ile uyumsuzluk anlamına gelir ve bir süre sonra boruların birbirinden çıkmasını bile sağlamaktadır. Ayrıca su kaçağı tespiti şüphesini güçlendirecek şekilde vanaların %100 şekilde borulara su veremiyor olması da önemli bir etken olup vakit kaybetmeden bizleri arayın ve ekiplerimiz hemen yola çıksın. Bağcılar yüzyıl su kaçağı tespiti için bizi arayabilirsiniz.

Yüzyıl su tesisatçı ustalarımız ile artık kirlenmiş, çamurumsu hale gelmiş olan petekleri kullanmaya son vermenizi öneriyoruz. Bu tesisatları atmayı ve yenisi almayı asla kastetmiyoruz. Sadece bu şekilde kullanmayın ve petek temizliği firmamız ile yaptırarak iç kısımlardaki çözelti, atık maddelerin tamamen klozete gönderilmesini işlemini bizlere verin. Su sirkülasyon ve temizlik çalışmaları tazyikli su eşliğinde doğru bir şekilde yapılsın ve evinizdeki sıcaklık hep stabil seviyelerde yer alsın. Yüzyıl su kaçağı tespiti usta ekibimiz İstanbul’da konuşlanmış farklı semtlerdeki ekiplerimiz ile tıkanıklık açma bizim işimiz ve bizi şu anda arayabilirsiniz demek istiyoruz. Polyester ağırlıklı tuvalet kâğıtları aslında pamuk veya normal eriyebilen kâğıt ürünlerinden değildir. Bu direk tuvaletleriniz için risktir. Çünkü naylon oranının yüksek olması kısmen erime sağlasa da tam olarak yok olmaması anlamına gelecektir. Zamanla borulardaki gideri tıkaması özellikle yoğun ve aynı tip ürünlerin kullanılması ile ortaya çıkabilir. Bunu etkisiz hale getirmek için biz zaten kameralı inceleme yaparken sizlere hataları söyleyeceğiz ve temizlik yaptıktan sonra tuvalet kâğıdı değiştirilmesi sorunu ortadan tamamen kaldıracaktır.

 

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55