bağcılar yavuz selim su tesisatçıları

Bağcılar yavuz selim su tesisatçıları olarak kırmadan kameralı cihazla su kaçağı tespiti, robotla tıkalı gider açma ve petek temizliği gibi tesisat hizmeti veriyoruz. Bağcılar su tesisatçı istediğiniz her an 30 dakikada kapınızda.

Alt kata su mu akıyor evinizi kırdırmadan önce Bağcılar yavuz selim su tesisatçılarını arayın cihazla kırmadan arızayı noktasal olarak bulalım. Gider tıkanması sorunlarında da yine kırmadan robotla müdahale ediyoruz.

Bağcılar Yavuz Selim Mah. Tesisat

Bağcılar yavuz selim su tesisatçıları kalorifer peteğini koruyucu ve temizleyici çözümeler ile kombi bakımı hizmetleri sunmaktadır. Kirlenen kaloriferi makine ile temizleyen petek temizliği arkadaşlarımız kısa sürede hanenizdeki tüm peteklerdeki kirli maddeleri çekip, kanalizasyon sistemlerine gönderebilir. Kombi, havlupan girişleri esastır. Makineden kaba pisliğin su ile birlikte alınması ve kanalizasyona aktarılmasından sonra, ilaç eklenmesi ile alınamayan bölgelere ulaşılır. Peteklerin tasarruflu çalışması için bu çalışmayı her iki seneye bir defa sizlere öneriyoruz. İşlemlerde yan etki ve petek sökümü kesinlikle olmamaktadır.

Bağcılar yavuz selim su tesisatçısı ile tıkanan su tesisat borusu için temizleme işlemleri sunulmaktadır. Kireçlenen temiz su borusunun içini temizleme işlemlerini özel ilaçlar ile yapmaktayız. Kireç nedeni ile su kaçıran su borularının değiştirilmesi de tarafımızca yapılmaktadır. Sıhhi tesisat giderlerinde tıkanıklık açma işlemleri için özel kameralar kullanmakta ve ilgili kısımlara dikkatlice açıcı robot eklemekteyiz. Tuvalet tıkanması nasıl açılır? Tuvalet klozeti için S kısmındaki bölgeyi mekanik aparat ile temizlerken, pimaş için robot cihazdaki kısmın geçmesi sağlanır. Kanalın içinde titreşim verilmesi sonucunda çırpıcı gibi atıkların ileriye doğru oynamasına yardımcı olur. Tuvalet, lavabo, banyo pimaş giderinde sorunsuz ve kırmadan, matkap kullanmadan keza aynı teknik ile sonuç alabiliriz.

Bağcılar yavuz selim su tesisatçıları su kaçağı onarım sıvısı kullanmaktadır. Su tesisatında ne kadar kayıp olduğunu basınç testi ile kırmadan bulduktan sonra ilgili sistemdeki rakamsal değerler uygun ise su kaçağı tespiti alanında bizler onarıcı sıvılar aktarabiliriz. İlgili sıvının ne derece sızıntıyı durdurduğunu takip edebilir ve buna göre çözümleri sizlere sunarız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55