bağcılar yeni mahalle tesisatçı

Bağcılar Yeni Mahalle tesisatçı olarak son teknoloji robotlarla tıkalı gider açma , kameralı cihazlarla su kaçağı tespiti ve ısıtmayan petekleri sökmeden kombi petek temizliği servisi vermekteyiz.  Kamera sistemi ile lavaboda tıkanıklık açma yapan servistir. Yağlanan, tıkalı olan lavabo giderini kimyasal açıcılar yerine kamera ile bakarak lavabo giderini neyin tıkadığını bulma işlemini yapabiliriz. Tehlikeli kesici cam kırıkları veya peçete, pirinç, saç kalıntıları vs. hangisi olursa olsun yerini saptar ve lavabonun içini kırmadan açan robot cihazdaki yay aparatın tamamen tesisatın giderindeki atıkları kavramasını sağlarız. Yaydaki döner uçlar, cihaz gücü ile beslenir ve atık birikme bölgesi ne kadar sert olursa olsun temiz duruma getirir ve lavabo içindeki evye borusu ise daha kolay ve hızlı şekilde alet çantamızdaki temizleme aparatları ile yine hasarsız düzeltilebilir.

Yeni Mahalle Tesisatçıları

Yeni Mahalle tesisatçı kombi, peteğin iyi ısınmasını sağlayan servistir. Kimyasal ilaç, cihazla periyodik petek temizliği ısıtma kalitesini artırır, yakıt tasarrufunun önünü açmaktadır. Isı farklılıklar oluşan, ılık kalan petek sorunu hava birikmesi veya içindeki kireç gibi maddeler olup, her ikisini de kontrol ederek, getireceğimiz cihaz ile ilaç eklenerek tüm kirli suları, kireç, tortu maddelerini olduğu gibi alabiliriz. Peteğin içerisine eklenecek maksimum miktarda temiz su ve koruma sıvısının da ilave edilmesinden sonra farkı ilk ısıtma anında hemen göreceksiniz.

Bağcılar Yeni Mahalle tesisatçı su patlak borusunu kameralı cihazlarla bulan firmadır. Su kaçağı tespiti işlemlerinde hiçbir kırma dökme yapmadan noktasal tespit yaparak su kaçağını kolayca bulmaktayız. Su kaçağı bulma işlemleri teknolojik cihazlar sayesinde pratik bir yol aldı. Eskiden hemen hemen her yer kırılarak bulunu su kaçağı şuan ki dönemde kırma yapılmadan kolayca bulunmaktadır. Hızlı ve pratik bir çözüm için bizlerle iletişime geçiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55