bağcılar tesisatçı telefon numarası

Bağcılar tesisatçı telefon numarası 0212 674 69 83 tür bizleri günün her saati tesisat problemlerinizde arayabilirsiniz. Firmamızda gelişmiş tesisat kontrol ve temizleme makineleri bulunmaktadır. Cihazlar ile su kaçağı yer tespiti , tıkalı gider açma ve ilaçla petek temizleme işleriniz yapılmaktadır.

Bağcılar tesisatçı telefon numarasını arayarak bize tesisat ile ilgili yaşadığınız problemi söyleyebilirsiniz size ortalama servis ücreti ve saati verilecektir. Bizde herşey şefaftır iş bitiminde sürpriz ücretlerle karşılaşmazsınız. Bağcılar tesisatçı servisimiz sizlere bir telefon kadar yakın bulunmaktadır.

Su Tesisat Hizmetleri

Bağcılar tesisatçı, piyasada ün yapmış, sahip olduğu teknik donanım sayesinde adından söz ettirmiş bir firmadır. Özellikle tuvalet tıkanıklığı açma işinde profesyonelleşmiş olan bu firma, sahip olduğu teknolojik makineler ve çalıştırdığı uzman işçiler sayesinde petek temizliği, kombi bakımı, kombi temizliği, kalorifer temizliği, gider açma, su sızıntılarını giderme ve bunlar gibi pek çok tesisat konularında son derece iyi çalışmaktadır.
Banyo, tuvalet ya da mutfak giderleri, günlük kullanımdan dolayı aşınabilir ya da biriken tortular nedeniyle tıkanabilir. Bu tıkanıklığı gidermek için, toplum arasında sıkça yapılan ama son derece yanlış olan bir yöntem vardır. Bu yöntem, gidere kimyasal madde içeren sıvıların dökülmesi ile tıkanıklığa neden olan tortuyu eritmek ve gideri açmaktır. Ancak bu son derece yanlış bir yöntemdir. Çünkü kullanılan kimyasal, tıkanıklığa neden olan cismi parçalamayacağı gibi, gider borularına temas etmesinin neticesi olarak borulara zarar verecektir. Bu da maliyeti arttırdığı gibi, tesisatın tamamına zarar vermek suretiyle telafisi çok zor durumlar ortaya çıkarabilmektedir. Bundan dolayı teknik donanıma sahip olan bu firmaya başvurmak ve bağcılar tesisatçı servisimizin tıkanıklığa müdahale ederek bertaraf etmelerini sağlamak en sağlam yol olacaktır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55