Kameralı Su Tesisatçı Bağcılar

Kameralı su tesisatçı Bağcılar da kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetini 99 TL ye vermektedir. Bağcılar su tesisatçı olarak kameralı sistemlerle arıza kontrolleri yapmaktayız.

Su kaçağı bulma Kamera Sistemleri

Kameralı su tesisatçı Bağcılar ekipleri duşakabin tesisatın etrafından ve daha çok zemine yakın kısmından etrafa akan sular konusunda sizlere destek olmayı istemektedir. Aslına bakarsanız böyle bir sızıntı belki duşakabin içinde çatlaklar veya direkt o akan suların çatlağı kullanarak etrafa yayılmasından olabilir. Çatlayan kısmı kimyasal ile her zaman %100 sağlıklı şekle getiremeyebiliriz. Yalnız yerini bularak, parça değişimine adım atmamız, daha kötüye ulaşmasının önünde engel olacaktır. Maliyeti de çok yüksek olmadığını ekleyelim.  Bağcılar kameralı su tesisatçı bağlantı sorunlarına neden olan ne kadar arızalı yer varsa araştırmasını tek tek yapacaktır. Bazen vida, rakor, conta veya direkt çatlak bunlara neden olabilir. İncelemek bir fener ile dıştan hafif bakmak şeklinde asla olmaz. Zaten fenere sahip olan kamera ile biraz sarkıtmamız, eğer ki daha uzakta ise herhangi bir alanda analiz yapabilmemiz mümkündür. Musluklardan gelen kötü kokular ve hatta siyah renge doğru geçmesi vakalarında bizleri mutlaka arayın. Bu genelde apartman içinde genel bir problem olabilir. Atık deposu sızıyor ve temiz su geçen hatlara dahil olmuş, karışmış olabilir. Biz araştırmayı sonuçlandırana kadar hiçbir tesisatı kullanmayın ve gerekirse binayı baştan sona inceleyebiliriz.

Kameralı su tesisatçı Bağcılar ekiplerimiz ile günümüzde kaçaklara ilişkin kontrollerin her ne kadar 1000 metre kare gibi alanlardan daha fazla yer kaplayan dairelerde bile olsa hızlıca yapabiliriz. Zaten bir atık suyun nereleri kullandığı bellidir. Bizim incelemelerimiz birleşme bölgelerini araştırmaktır ve süreç oldukça hızlı ilerleyecektir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55