bağcılar yıldıztepe tesisatçı

Bağcılar Yıldıztepe tesisatçı firmamız ilaçlı petek temizliği, makineli tıkanıklık açma ve su arıza tespiti servisleri vermekteyiz. Atık su giderini tıkayan atıkları temizleyen servisiz. Pimaş gideri içi yağlanan atık boruları tıkanıklık açma basınçlı su makinesi ile kırmadan temizleme yapılarak açılabilir. Suyun geri tepmemesi ve evinizi kirletmemesi için özel olarak önlem alıyoruz ve yağlanan gider içine kamera ile bakarak tüm problemleri gözlemliyoruz. yağlanma nedeni ile tıkanan gider içinden çeşitli atıklar da bu sayede temizlenebileceği gibi pimaş gider içindeki atıkları parçalayarak açan zararsız sonuç üreten özel pimaş açıcı robot teknikleri ile kusursuz temizlik imkanlarını sizlere sunuyoruz.

Yıldıztepe Su Kaçağı Tespiti

Yıldıztepe tesisatçı hiç ısınmayan, soğuyan kaloriferde petek temizliği yapan servistir. Senede bir defa bu işlemin yaptırılması doğal gaz tüketiminde düşüşü sağlar ve sıcak havanın daha fazla yayılmasına imkan tanır. Petekte tesisat yıkaması yaptırmak için  gereken, getirilecek temizlik makinesi ve içine kirlilik seviyesine göre eklenecek olan ilaçlı maddedir. İlaç tüm kir tabakalarının ufalanmasını sağlarken dibe çökmemesi için de basınçlı su ile tamamen çekilir ilk ısıtma sırasında ki fark gerçekten çok güzel sonuçlar doğuracaktır ve işlemlerimiz garantili bir şekilde yapılmaktadır.

Bağcılar Yıldıztepe tesisatçı zemin altında oluşan su kaçakları önleyici ilaç kullanmaktadır. Su kaçağı oluştuğunda gürültü açığa çıkabilir. Zeminde su sızıntıları varsa alt kata su sızıntısı şekilde görülecektir. Zemine yerleştirilecek su kaçağı tespiti dinleme makinesi ile sesleri tam olarak inceler ve filtreleme yaparak su sızıntısının nereden geldiğini kırmadan hızlıca bulabiliriz. Yıldıztepe tesisatçı firmamızla iletişime geçmek için sitemizdeki numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55