Bağcılar Fevzi Çakmak Mahallesi Su Tesisatçı

Bağcılar fevzi çakmak mahallesi su tesisatçı firmamızda su kaçağı bulma makinası , tıkanıklık açma robotu , petek temizlik makinası ile servisler verilmektedir. Çözüm Tesisat son teknoloji robot  kamera sistemleri ile hizmet verilmektedir.

Bağcılar fevzi çakmak tesisatçı telefonları 0212 674 69 83 tür sıradan tesisatçıların kurbanı olmayın bizi arayın. Alt komşuya su mu aktı , petekler iyi ısı vermiyor mu , lavabo ve tuvalet tıkanıklığı açma servisi için bizimle iletişime geçiniz.

Bağcılar Fevzi Çakmak Su Kaçağı Tespiti

Bağcılar fevzi çakmak su tesisatçı su borusunda kaçak önleyici, sızıntı durdurucu kimyasallar kullanır ve içten onarabilir. Basınç kaybı oluşturan su borularında su kaçağı tespiti için basınçlı test pompası kullanırız. Ölçümlemelerin ardından suyun içine aktarılacak kimyasal ile plastik ve metal borusunda onarım işlemleri başlatılır. Bir süre geçmesi sağlanır ve bazı tekrar testlerin yapılması ile sorunsuz sızdırmaları durdurabiliriz. Evin içinden sürekli su sesleri geliyorsa bizi arayınız ve ses detektörleri ile konumlarını bulabiliriz. Bağcılar fevzi çakmak mahallesi su tesisatçı ısıtma ve soğutma sistemlerinde etkili petek temizliği yapabilir. Kamu binasındaki, apartmandaki tüm peteklerin temizlenmesi gibi bireysel eviniz ile de sınırlı olacak şekilde hizmet alabilirsiniz. Sıcaklık artışı vaat edilir ve kesinlikle petek suyu ısıtması için kullanılan gaz masrafında azalma olacaktır. Sistemdeki suyu çekme ve geri sisteme verme amaçlı iki hortumu havlupan kısmına ekleyip cihazı çalıştırırız. İlk gelen sular içindeki pislikleri ayırırız ve alamadıklarımız için ise solüsyon eklenmesi ile petekteki bakteri ve kireçlerin tamamen alınması ve sistemde bırakılmaması sağlanır.

Bağcılar fevzi çakmak mahallesi su tesisatçı pimaş temizleme çalışmasını tıkanıklık açma cihazları ile yapmaktadır. Bazı gider borularında 150 bar basınca sahip su püskürtme yani lağım kanallarını yıkama cihazları ile temizleme işlemleri yapabilmekteyiz. Mutfak kanallarını ele alırsak orada yoğun yemek artıkları olabilir. Bizim yaptığımız ise içteki tüm sıkışma halindeki atıkların özel kamera alıcıları ile görülmesi ve oraya temas edilmesi ile yıkama çalışmasıdır. Nesneler hareket etmeye başlar ve lağım sistemlerine kolayca dağılırlar.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55