kirazlı tesisatçı

Kirazlı tesisatçı firması olarak son teknoloji cihazlarla su kaçağı tespiti, petek temizleme ve robotla tıkanıklık açma servisleri vermekteyiz. Su kaçağı bulma yapmanın püf ve doğru noktalarından birkaçını anlatalım. Sızdıran borularda her zaman belirti olacak diye bir şey yoktur ve cihazlar ile bakılması önemlidir. Su sesi bile duyulmayacak türde problemler olabilir ve sırf bu yönde basınç testine yönelik analizler ile plastik su borularında testler yaparız. Zaten bu çalışmadan sonra net rakamlar elde ederek plastik borudaki sızdıran kısmı kapatabilecek bazı ürünler ile kesin sonuçlar alırız. Bağcılar Kirazlı tesisatçı ile bir telefon kadar uzağınızdayız.

Kirazlı Tesisatçı Numaraları

Bağcılar Kirazlı tesisatçı uygun fiyatlı petek temizliği hizmeti veren firmadır. Hem kaliteli hem de cebinize uygun fiyatlarla kombi petek temizliği hizmeti vermekteyiz. 6 peteğe kadar sabit fiyatlarımızla en uygun fiyatlardan bir tanesine sahibiz. Makineli cihazlarla peteklerin hiçbir tanesini sökmeden petek temizleme yapmaktayız. Kimyasal ilaçlarla peteklerin içerisinde kireç ve tortuyu en kısa sürede temizleyip tekrardan böyle oluşumların olmasını engellemeye çalışmaktayız. Ayrıca yapılan her temizlik garanti kapsamındadır.

Kirazlı tesisatçı aynı gün kanal temizleme robotu ile tıkanıklık açma İstanbul servis elamanlarımız ve güvenilir cihazlar ile destek veriyoruz. Kimyasallar her şartta atıkları en ufak hala getiremez. İşte bu durumda elimizde bulunan son teknoloji cihazlar ile hiçbir kırma dökme yapmadan atık bölgesindeki yabancı maddeleri en ufak hale getirip tesisattan dışarı atmaktayız. Kameralı tıkanıklık açma işlemleri için bizlerle iletişim egeçiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55