bağcılar kirazlı tesisatçı

Bağcılar kirazlı tesisatçı , tesisat ile ilgili her alanda piyasada isim yapmış bir firmadır. Çünkü sahip olduğu son teknoloji harikası makineler ile yaptığı tüm işlemleri büyük bir hassasiyetle yapmakta ve kaliteli hizmeti ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Bu firma kalorifer, kombi ve petek temizliği ile bakımı, tuvalet tıkanıklığı giderme, su sızıntılarını tespit etme gibi tesisatla ilgili olarak aklınıza gelebilecek pek çok alanda iş yapmaktadır.

Son Teknloji ile Hizmet Sağlıyoruz

kirazlı tesisatçıPetek temizliği, kombi sisteminde ve merkezi ısıtma sisteminde çok önemli ve en az yılda bir ya da iki yılda bir kez yapılması gereken bir temizliktir. Kombi ya da merkezi ısıtma gibi sistemler, sıcak suyun borular ve petekler aracılığıyla transfer edilmesi sonucunda ısıtmayı sağlamak üzerine kurulmuştur. Borularda sürekli aynı suyun gidip gelmesi zamanla suyun yapısının bozulmasına neden olacaktır ve boruların uzun süre kullanılmasından dolayı aşınması sonucu tortular oluşacaktır. Oluşan bu tortular peteklerin tıkanmasına neden olacaktır ve böyle bir tıkanıklık suyun akışını engelleyecektir. Diğer peteklere de sıcak suyun gitmemesi durumunda beklenen kalitede ısınma sağlanamayacaktır. Tüm bu nedenlerden dolayı birçok alanda olduğu gibi petek temizliği konusunda da uzman olan bağcılar kirazlı tesisatçı ’ ya başvurmak çok yerinde olacaktır.

Ayrıca bağcılar kirazlı tesisatçı sahip olduğu bilgisayar sistemli makineler sayesinde, tuvalet tıkanıklığı açma işlemini ve tesisat borularında oluşan çatlakları, delinmeleri, sızıntıları tespit etme işlemini de son derece kolay ve maliyetsiz bir şekilde yapmaktadır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55