Bağcılar Su Tesisatçı

Bağcılar su tesisatçı, tesisat temizleme alanında piyasada isim yapmış, önde gele bir firmadır. Çünkü sahip olduğu teknik makineler ile tesisat konusunda yaptığı tüm işlemleri büyük bir titizlikle yapmakta ve kaliteli hizmeti ile müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmaktadır. Bu firma, kalorifer temizliği, kombi bakımı, tuvalet tıkanıklığı giderme, su sızıntılarını tespit etme gibi tesisatla ilgili olarak aklınıza gelebilecek her türlü işlemleri büyük bir ustalıkla yapmaktadır.

Kalite ve Güvenle Bağcılar Tesisat Hizmeti

Petek temizliği, kombi sisteminde ve merkezi ısıtma sisteminde, kaliteli bir ısınmanın sağlanabilmesi için çok önemli ve en az yılda bir kez yapılması gereken bir temizliktir. Bu tarz sistemler, sıcak suyun borular ve petekler aracılığıyla devir- daim edilmesi sonucunda ısıtmayı sağlamak üzerine kurulmuştur. Borularda sürekli aynı suyun gidip gelmesi zamanla suyun yapısının bozulmasına neden olacaktır ve boruların zamanla aşınması sonucunda tortular oluşacaktır. Oluşan bu tortular, suyun yardımıyla peteklere kadar gelecek ve peteklerin tıkanmasına neden olacaktır. Bu tarz bir tıkanıklık, suyun akışını engelleyecektir ve diğer peteklere de sıcak suyun gitmemesi durumunda gerekli ısınma sağlanamayacaktır. Bunun neticesinde kabarık doğal gaz faturası gelmesine rağmen evler ısınmayacaktır. Bunun için özellikle petek temizliği konusunda uzman olan Bağcılar su tesisatçı’ ya başvurmak ve gerekli temizliği yapmasını talep etmek çok yerinde olacaktır.

Ayrıca bu firma sahip olduğu teknik donanım sayesinde, tuvalet tıkanıklığı açma işlemini ve tesisat sızıntılarını tespit etme işlemini son derece kolay ve maliyetsiz bir şekilde yapmaktadır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55