bağcılar yenimahalle su tesisatçı

Bağcılar Yenimahalle su tesisatçı servisimiz kırmadan gider açma, kameralı su kaçağı bulma ve makineli petek temizleme hizmetleri sunmaktadır. Uygun, ucuz kalorifer temizleme fiyatları olan petek temizliği servisiyiz. Eviniz veya tüm bina için kalorifer temizleme hizmetlerini bizden alabilirsiniz. Uzun süredir temizlenmeyen peteklerin problemi sıcak su panel ve borulardan gelse bile iletimi sıkıntılı ve sınırlıdır. Radyatör temizliği ekiplerimiz termal kamera sistemleri ile sorunlu petekleri bulur ve petek suyu kontrolü yaparlar. Kombi bakımı birkaç kablo ile peteği yerinden sökmeden hatasız kalorifer temizleme işlemleri için cihazımıza eklenecek olan bir miktar solüsyon ile kirleri söker ve basınçlı su alıp, temiz suyun ilave edilerek her yere homojen yayılmasını sağlıyor ve kontrolleri yapıyoruz.

Yenimahalle Kameralı Su Tesisat Ustası

Yenimahalle su tesisatçı  klozet boru temizleme yapan tıkanıklık açma servisiyiz. Klozet giderine sıkışan çorap, ıslak mendil, peçete, yabancı cisim ve atıkların hareketi esnek, kıvrılabilen çelik helezon yay ile yapılır. Atığın ve giderin durumuna göre tam kavrama yapabilecek ufak değişiklikler ile robot cihazımıza takar ve gider içinde hareketi sağlayıncaya kadar çalıştırırız. Bir vakit sonra klozetten geri gelen atık sular bir anda çekilmeye başlayacak ve gider içindeki sorunlardan tamamen kurtulacaksınız.

Bağcılar Yenimahalle su tesisatçı  ev ve iş yerlerinde meydana gelen su sızıntılarını kameralı cihazlarla görüntüleyerek kırmadan su kaçağı tespiti hizmeti vermekteyiz. Su kaçaklarında önemli olan kaçağın bulunduğu gibi profesyonel bir tesisatçıdan yardım alınması gerektiğini bilmektir. Çünkü kaçak geciktiği zaman su borusunda daha büyük çatlaklar ve kırılmalar meydana gelmektedir. Bunların önüne geçmek için zamanında yapılan kaçak tespiti çok önemlidir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55