Barbaros Mah. Su Tesisatçı

Barbaros mah. su tesisatçı hizmeti veren firmamızda su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma gibi protesyonel tesisatçı hizmeti verilmektedir. Bağcılar tesisatçı olarak aynı gün içinde Barbaros mahallesi semtine hizmet sağlıyoruz.

Son teknoloji Cihazlarla Hizmet

Barbaros mah. su tesisatçı cisim kaçan çoğu tesisatı tarayabilmektedir. Boru içinde cisim kaçabilir, gider içine pislikler ve kirler aşırı miktarda kaçabilir ve birikir. Zor ve teknik bir konudur, tesisatlara zarar vermeden temizleyebilmek. Bu sebeple alanında uzman kişiler yetiştirdik ve onların kullanımlarında kendileri kadar profesyonel cihazlar ile yardımcı olmaya çalıştık. Barbaros mahllesi su tesisatçısı için neyin sebep olduğunu anlamak önemlidir. Hayatınızı zindan edecek oluşumlar, evde tek tuvalet vardır ve devamlı koku yayıyordur veya 10 kere kullanılsa, bir iki tane bile tıkalı halde durmaya devam ediyordur. Müşterilerimiz bizlere samimi olarak istekte bulunurlar. “Siz tuvalet için geleceksiniz, yalnız tekrar tıkanırsa…” diye devam eden cümleleri biz biliriz. Onlara güvence sunmamız ve ödedikleri ücreti hak etmemiz bizim için çok değerlidir. Bu sebeple kameralı açıcılardan yana inisiyatif kullanarak ekiplerimize verdik ve onlarda cihazın hakkını gerçekten çalışmalarına yansıtıyorlar. Çapı 10 cm olan bir borunun eğer 8 cm civarı atık ile doluysa ve siz 1-2 santim kadar temizlik sonrasında bırakırsanız, nasıl arılar peteklerini yapmak için uygun yer arıyorlarsa o sorun tekrar karşınıza zamanla çıkacaktır. Yalnız biz emin olarak işlem esnasından sonuna kadar detaylı incelemeler ile hareket etmekteyiz.

Bağcılar Barbaros mah. tesisatçı sizlere sadece tuvalet örneğinden bir çözümleme getirmiştir. Aynı teknikler şu anda bir bina veya iş yeri olsun, fabrika ve apartman atık depoları ve daha farklı konseptlere uyarlanabilir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55