yıldıztepe tesisatçı

Yıldıztepe tesisatçı firması olarak kameralı robot cihazlarla tıkanıklık açma , tesisat borularındaki patlakları su kaçağı bulma ve peteklerdeki kireç ve tortuyu kombi petek temizliği hizmeti vererek temizlemekteyiz. Çözüm Merkezi mutfak gider sızıntısını kameralı cihazlarla bulan firmadır. Su akıntısını kamerayla su kaçağı tespiti yapan firmamız gider kamera takıp kablo ile tesisat borusunun içerisine sarkıtır. Görüntüleri monitör yardımı ile izler ve sızıntı yerini bulur. Çözümü de o sızıntı noktası kadar küçük alanı kaplayacaktır ve size bilgisi verilerek , neler yapılacağı hakkında sizlerin onayı alınarak onarım işlemine geçilir. İsteğiniz dahilinde onarım yapılır isterseniz ise tanıdığınız kameralı tesisatçı veya da başka bir ustaya yaptırabilirsiniz.

Yıldıztepe Tesisatçıları

Bağcılar Yıldıztepe tesisatçı özel cihazlarla kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma yapan firmadır. Tuvalet boru , gider içi temizlemetuvalet açma çalışmalarında fayans kırılması son derece yetersizdir. Hangi atık borusu olursa olsun tesisatı kullanarak pimaşa ulaşırız.Özel tuvalet kanalı açıcı cihazımız yay ekipman ile ilerlemesi işlemlerimiz profesyonel ustalarımız tarafından yapılacaktır. İçi çamur dolu olan bir pimaş düşünün onun içine bu yayın geçmesini sağlıyoruz ve saat yönünde yayın ucundaki aparatı döndürüyor ve çamurda delik açıyoruz, Atıklar o yolu kullanarak içindeki suları da kullanarak hızlıca tesisattan dışarı atılıyorlar. Böylece kırmadan tuvalet açma işlemini başarıyla tamamlamış oluruz. Ekonomik fiyatlı servislerimiz telefonla hemen ulaşabilirsiniz.

Yıldıztepe tesisatçı soğuk kış günlerinde ısıtmayan peteklerin içerisinde biriken yabancı maddeleri özel makineli robot cihazlarla peteği sökmeden temizlemektedir. Petek temizleme işlemi cihazlarla ve kimyasal petek temizliği ilaçları ile gerçekleşir. Makine peteğe bağlanır ve kombi petek temizliği işlemine başlanır. Basınçlı su verilerek çalkalama işlemi yapılır ve peteğin içerisinde ki yabancı maddelerin kabası alınır. Kimyasal ilaç konularak böyle bir oluşumun tekrardan olmasını önlemeyi hedefliyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55