bağcılar kemalpaşa tesisatçı

Bağcılar Kemalpaşa tesisatçı olarak kameralı su kaçağı tespiti , kırmadan tıkanıklık açma ve petek temizliği servisleri vermekteyiz. Kombi, peteğin iyi ısınmasını sağlayan servistir. Kimyasal ilaç, cihazla periyodik petek temizliği ısıtma kalitesini artırır, yakıt tasarrufunun önünü açmaktadır. Isı farklılıklar oluşan, ılık kalan petek sorunu hava birikmesi veya içindeki kireç gibi maddeler olup, her ikisini de kontrol ederek, getireceğimiz cihaz ile ilaç eklenerek tüm kirli suları, kireç, tortu maddelerini olduğu gibi alabiliriz. Peteğin içerisine eklenecek maksimum miktarda temiz su ve koruma sıvısının da ilave edilmesinden sonra farkı ilk ısıtma anında hemen göreceksiniz. Çok az enerji ile çok fazla tasarruf sağlayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Kemalpaşa Tesisat Ustaları

Kemalpaşa tesisatçı son teknoloji makineli cihazlarla kırmadan su kaçağı bulma hizmeti veren firmadır. Su kaçağı tespiti aşamalarında ilk olarak şüphelendiğimiz bölgeye bakarız. Sonrasında Kameralı cihazımızla kaçağın durumuna bakılır ve onarımı nasıl kapılacağına karar verilir. Onarım belirlendikten sonra sizlere onarım fiyatı söylenir. Bu fiyat dahilinde isterseniz bize isterseniz başka bir tesisat firmasına da yaptırabilirsiniz. Vermiş olduğumuz fiyatlar her zaman cebinize uygun fiyatlardır. Elimizde bütün su kaçağı bulma makinelerini bulundurmaktayız. Termal kamera , kameralı görüntüleme cihazı ve basınçlı su makinesi bunlardan bazılarıdır. Ancak içlerinden en çok tercih edileni kameralı görüntüleme cihazıdır. Çünkü bu cihaz hiç görünmeyen yerlerdeki su kaçaklarını bile hızlı ve pratik bir şekilde bizlere göstermektedir.

Bağcılar Kemalpaşa tesisatçı kameralı cihazlarla kırmadan tıkanıklık açma hizmeti veren tesisat firmasıdır. Tıkanıklık açma işlemleri son teknoloji görüntüleme cihazları ile yapıldığından dolayı hiçbir kırma dökmeye gerek kalmadan kolayca tıkanıklığın yerini bulup onarımını yapıyoruz. Cihazlar sayesinde artık duvar , fayans , mermer vs. gibi hiçbir yerin artık kırılmasına gerek kalmayacak.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55